butelka z pojemnikiem na owoce

Butelka z pojemnikiem na owoce firmy Sagaform

Lato może i nie zawsze rozpieszcza pogodą, ale smacznych, soczystych owoców w dalszym ciągu nam dostarcza. Jeśli chcesz żyć zdrowo, i mieć dużo energii, powinieneś spożywać spore ilości wody. Sama woda to nic szczególnego, dlatego warto dorzucić do niej owoce, i stworzyć prawdziwą bombę witaminową.  Taki napój nie tylko nawadnia organizm, ale również świetnie smakuje. Jak zatem zamknąć w butelce ulubione owoce, tak żeby nie pływały luzem i nie utrudniały wzięcia dużego łyka? Sytuację ratuje specjalna butelka firmy Sagaform.

butelka z pojemnikiem na owoce

Butelka z pojemnikiem na owoce sprawdza się w każdych warunkach. Jest szczelnie zamykana, dlatego można zabrać ją do pracy, do szkoły, w góry, na biwak, na wycieczkę rowerową, czy na plażę. Jak wiadomo w lecie trzeba się nawadniać, a z takim praktycznym gadżetem to żaden problem. Jeśli jesteś na diecie, bądź po prostu lubisz o siebie dbać, i prowadzisz zdrowy tryb życia, to butelka z miejscem na owoce jest właśnie dla ciebie.

Butelka na owoce pozwala na eksperymentowanie z nowymi smakami, bo przecież zamiast prostej wody z cytryną, lub pomarańczą, można pokombinować z różnymi mieszankami owocowymi, a już hitem hitów ostatnich czasów jest woda z bazylią albo ogórkiem. Butelka z koszyczkiem na owoce nie tylko pozwala cieszyc się smakiem owocowej wody przez cały dzień, ale także skutecznie zapobiega dostawaniu się do niej farfocli, które zatykają wlot, i utrudniają picie.

Cała kolekcja Sagaform Fresh to paktyczne, szczelne, lekkie i wygodne w użyciu kubki, bidony i butelki w letnich kolorach.

kupisz tutaj button

 

Posted in podróż and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.