garnitur batman

Garnitur Batmana z logiem nietoperza

Garnitur Batmana, dla wszystkich fanów komiksów i superbohaterów, a szczególnie przygód człowieka nietoperza. Świetny pomysł na przebranie na imprezę tematyczną. W tak eleganckim stroju, może ciężko chronić miasto przed bandytami, ale na pewno można się świetnie bawić.

garnitur batman

Logo tu, logo tam, logo wszędzie! Fanów Batmana nie brakuje, ale tylko nieliczni są na tyle odważni, aby wskoczyć w tak oryginalny garnitur. Czarne tło i znaczki nietoperza na żółtym tle, to strój, którego nie widzi się codziennie. W garniaku Batmana nie da się przejść niezauważonym, dlatego ten outfit poleca się na specjalne okazje. Noworoczne party w stylu superbohatera, trzydzieste urodziny, czy rocznica powstania DC Comics. Szczególnie nocne imprezy, bo przecież Batman to nocny marek, który w dzień siedzi w swojej twierdzy.

Garnitur Batmana to połączenie miłości do elegancji z miłością do superbohaterów. Jest połączeniem komiksowej odwagi z elegancją i szykiem Jamesa bonda.  Składa się z trzech części: spodni, marynarki i krawata. Aby zrobić piorunujące wrażenie oczywiście najlepiej mieć na sobie cały zestaw, ale każda z nich osobno też wygląda rewelacyjnie. Aby mniej wyróżniać się z tłumu wystarczy założyć klasyczne dżinsy i jedynie marynarkę. Dla jeszcze najmniej odważnych, jako jedyny dodatek z logiem nietoperza, polecany sam krawat. Pojedyncze części garderoby spokojnie można nosić na co dzień.

Ten fikuśny garniak to świetny pomysł na prezent dla miłośników komiksów, którzy sami chcą się, od czasu do czasu, poczuć jak jeden z najbardziej popularnych superbohaterów. Sam Bruce Wayne chętnie założyłby ten elegancki strój na jakąś wyjątkową okazję. W końcu Batman też czasem pojawia się na salonach. Zrzuca wtedy płachtę mrocznego rycerza, i wkłada coś dużo bardziej klasycznego.

Jeśli nie lubisz głupich przebieranek, ale ktoś zaprosił cie na imprezę tematyczną, to garnitur batmana jest  świetnym rozwiązaniem. Nie rezygnując z elegancji też można być superbohaterem.

Jeśli garnitur Batmana to dla ciebie jednak za dużo, to tutaj inne gadżety dla fanów człowieka nietoperza.

 

 

Posted in dom, filmowe and tagged , , , , , , , , .