Organizer Rudolf firmy Koziol

UDOSTĘPNIJ

organizer na gąbki rudolf koziol

Organizer Rudolf firmy Koziol, poradzi sobie ze wszystkim tym, co od dawna wprowadza nieporządek w naszych wnętrzach. Uniwersalny gadżet, który nie tylko doskonale pełni swoją funkcję, ale równieć ładnie wygląda i wprowadza do wnętrza urok.

Misja pierwsza – łazienka. Zawieszony w okolicach umywalki lub pod prysznicem za pomocą mocnych przyssawek, prostokątny pojemniczek z dumnie prezentującym swoje poroże reniferem Rudolfem, zajmie się zarówno pastą i szczoteczkami, jak i żelem do mycia ciała, szczotką czy gąbką.

Misja druga – kuchnia. Płyn do mycia naczyń, gąbka i inne akcesoria do czyszczenia rodowej porcelany, jeszcze nigdy nie były w tak bezpiecznych rękach. By zwiększyć udźwig organizera wystarczy zamiast przyssawek użyć wkrętów i na stałe przytwierdzić prezentowanego tu superbohatera w wybranym przez siebie miejscu. Poroże renifera, poza oczywistą funkcją dekoracyjną, może w tym wypadku pełnić także rolę wieszaka na ściereczki czy pierścionki, które dla bezpieczeństwa lepiej jest zdjąć na czas mycia naczyń.

Misja trzecia – korytarz. Klucze do domu, listy, kluczyki do samochodu, okulary słoneczne – wszystkie te ‚drobiazgi’ wymagają troskliwej opieki, bo jak mało które, lubią się tu i ówdzie zawieruszyć. Organizer Rudolf również i tu okaże się niezastąpiony, wypełniając powierzone mu zadanie w 100%.

Rogaty organizer daje pełną satysfakcję z użytkowania, podobnie jak wszystkie produkty niemieckiej marki Koziol.kupisz tutaj button

Podobne

Posted in dom, kuchnia, łazienka, przechowywanie and tagged , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.