Podajnik papieru pies D.Dog Propaganda

podajn ik papier dupka psa

Podajnik papieru pies, a raczej jego cztery litery to niezwykle humorystyczny gadżet do domu. D.dog, projekt studia Propaganda,  tak jak większość ich produktów, jest przeznaczony dla ludzi z dystansem, którzy nie boją się odważnych akcesoriów. Połowa psa do papieru świetnie pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz dlatego super sprawdzi się jako prezent z okazji parapetówki do studenckiego, lub męskiego mieszkania.

Ta zgrabna psia dupka to połączenie żartobliwego designu i tradycyjnej funkcjonalności. Idealny dla miłośników czworonogów, zwłaszcza tych z dużym poczuciem humoru. Może zawisnąć w łazience i służyć jako podajnik do papieru toaletowego, lub chusteczek higienicznych.  Podajnik D.dog Propaganda jest dostępny w czterech stonowanych kolorach: biały, czarny, brązowy, szary. oraz w troche żywszym oranżu. Wykonany z tworzywa sztucznego.W zestawie kołki i śruby do mocowania pojemnika na ścianie.

Propaganda to marka, która zaskakuje niekonwencjalnymi pomysłami na przedmioty codziennego użytku. Gadżety sygnowane jej logiem przykuwają wzrok, są praktyczne, ale przede wszystkim mają bawić, a niekiedy nawet wprowadzać w zakłopotanie. Najbardziej szokującymi produktami firmy są niewątpliwie zawstydzona lampka Mr Shy z włącznikiem mięczy nogami, szczotka do WC wołająca o pomoc, ostrzałka do noży paszcza rekina, czy kosz na śmieci z uśmiechem od ucha do ucha.

kupisz tutaj button

Posted in dekoracja, dom, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.