wieszak na klucze z napisem KEYS kitchen craft

Wieszak na klucze z napisem Keys od Kitchen Craft

wieszak na klucze z napisem KEYS kitchen craft

Wieszak na klucze z napisem Keys to część kolekcji akcesoriów Living Nostalgia marki Kitchen Craft, która z pewnością spodoba się fanom stylu retro i vintage. Świetnie prezentuje się zarówno w klasycznych, ciepłych wnętrzach, pełnych białych, drewnianych dodatków, jak i tych  chłodnych w stylu skandynawskim. Metalowy wieszak KEYS przywołuje wspomnienia o lecie spędzonym w domu nad jeziorem, albo wakacjach u babci na wsi.

Klucze lubią się gubić, a raczej znikać na chwilę, w momentach kiedy właśnie musimy szybko wyjść z domu. Stylowy wieszak z napisem sprawi, że klucze będą zawsze na swoim miejscu, co zaoszczędzi czasu na poszukiwaniu ich po szafkach czy po kieszeniach torebek i kurtek. Cztery haczyki odpowiadające literom słowa KEYS, pozwolą uporządkować nie tylko klucze, ale również staną się idealnym miejscem do odwieszenia smyczy dla psa, torby, apaszki lub parasolki.

Całą serię akcesoriów Living Nostalgia charakteryzuje stylistyka retro, czcionki vintage i pastelowe lekkie kolory. Można znaleźć w niej oldschoolowy, metalowy chlebak, zgrabne pojemniki na kawę i herbatę, stalowy kosz na drobiazgi, stylowe doniczki na zioła, i wiele innych niespotykanych gadżetów do kuchni i łazienki.

kupisz tutaj button

Posted in dekoracja, dom, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.