W kilku słowach o stronie Gadgets Everywhere

Z Gadgets Everywhere odkryjesz ciekawe gadżety znalezione w sieci, wraz z szybkim dostępem do sklepów, w których można je kupić. Już nie musisz przekopywać całego internetu, żeby sprawić sobie, lub innym, oryginalny prezent. Otaczaj się niepowtarzalnymi przedmiotami codziennego użytku, a życie stanie się piękniejsze. Codziennie do bazy produktów dorzucamy coś nowego, więc bądźcie na czasie, i śledźcie co dzieje się na stronie.

Strona Gadgets Everywhere nie jest sklepem, a co za tym idzie nie prowadzi sprzedaży produktów. Pojawiające się w postach gadżety i akcesoria są własnością sklepów, z którymi strona Gadgets Everwyhere prowadzi współpracę w ramach afiliacji. Oznacza to tyle, że gdy klikniesz w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonasz zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od twoich zakupów.

Jako, że Gadgets Everywhere nie jest sklepem, nie ma możliwości wysyłki produktów bezpośrednio ze strony. Cały proces zakupu i dostawy odbywa się już w konkretnym sklepie, do którego prowadzi link przy produkcie.

Prezentujemy również gadżety i designerskie przedmioty codziennego użytku, których nie znajdziecie w promowanych przez Gadgets Everywhere sklepach. Te posty mają charakter czysto rozrywkowy i informacyjny. Chętnie pokazujemy wszystko, co wiąże się z dobrym lub humorystycznym designem.

Jeżeli uważasz, że w postach Gadgets Everywhere, w jakikolwiek sposób zostały naruszone czyjeś prawa autorskie, wyślij maila na gadgetseverywhere@gmail.com, a wątpliwości zostaną na pewno szybko rozwiane.

 

Najbardziej popularne:

Error: View 32c59776bb may not exist

więcej..