gra planszowa talerz

Dziecięcy talerz gra planszowa od Fred & Friends

Dziecięcy talerz gra planszowa od Fred & Friends to świetny sposób na połączenie jedzenia z zabawą. Ten ciekawy gadżet obiadowy rozwiąże problem zmuszania dzieci do jedzenia, bo z talerzem w kształcie planszówki każdy, nawet największy niejadek, chętnie sięgnie po swój obiad.

Między startem a metą znajduje się siedem małych pojemników, które można zapełnić dowolnymi produktami, a dziecko chcąc przejść do następnego pola, z chęcią opróżni każde z nich. Dodatkowo na finishu, pod pokrywką, czeka niespodzianka. Zjedzenie niewielkiej porcji ogórków, czy ziemniaków przestaje być aż takim problemem, kiedy w gre wchodzi odsłonięcie kolejnych pól, i przejście całej trasy. Talerz gra to świetny pomysł na prezent dla małego niejadka oraz jego rodziców. Do kupienia tutaj.

Dziecięcy talerz gra planszowa Fred & Friends

Każde pole tego sprytnego talerza dla dzieci jest ozdobione jakimś wyjątkowym napisem, a na samym końcu, po skończonym posiłku, czeka niespodzianka, którą wymyśliła mama. Może to być jakaś drobna zabawka, lub czekoladka, ważne, żeby skusić niejadka jakąś wyjątkową nagrodą. Talerz gra Dinner Winner to świetna metoda, żeby dzieci chociaz trochę polubiły, od zawsze znienawidzone, marchewke z groszkiem, czy szpinak.

talerz gra nom nom

talerz gra piraci

talerz gra superhero

 

Z talerzem, który przypomina planszówkę, nie sposób nie dokończyć obiadu, bo przecież ciekawość jest silniejsza od niechęci do brokuła, a jeszcze lepsza jest niespodzianka, która czeka na malucha na finiszu gry.

kupisz tutaj button

Posted in dziecko, kuchnia, osobiste and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.