stolik grillowy z paleniskiem 3

Stolik grillowy z paleniskiem marki Hoefats

Stolik grillowy z paleniskiem marki Hoefats funkcjonalny mebel, który ułatwia przygotowywanie posiłków na świeżym powietrzu. Jest zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodną i praktyczną przestrzeń do tworzenia smacznych, grillowych dań.

Grillowanie to nieodłączny element ciepłych, letnich wieczorów. Marka Hoefats stworzyła świetny produkt, dzięki któremu ta czynność staje się jeszcze większą przyjemnością. Stolik grillowy Fire Kitchen, z dołączonym paleniskiem Bowl, to doskonały dodatek do ogrodu, tarasu, czy patio. Jego prosty, ale solidny jednocześnie design sprawia, że pokocha go każdy fan minimalizmu.
Do kupienia tutaj -> Stolik z paleniskiem

stolik grillowy z paleniskiem 4

Ten ciekawy zestaw składa się z drewnianego blatu, stalowego stelaża, oraz paleniska z funkcją grilla. Posiada kilka półek i szuflad, które umożliwiają przechowywanie narzędzi grillowych, przypraw, czy innych akcesoriów potrzebnych podczas grillowania.

stolik grillowy z paleniskiem 3

Takie detale znacznie ułatwiają organizację i utrzymanie porządku podczas przygotowywania posiłków. Dodatkowo kółka ułatwiają transport. Palenisko dostępne jest w dwóch rozmiarach, średnicy 57cm oraz 70cm.

Sprawdźcie także inne grillowe propozycje prezentowane na Gadgets Everywhere.

stolik grillowy z paleniskiem 2 grillowanie na świeżym powietrzu

drewniany stolik grillowy

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

30+pomysłowych zestawów pościeli, których aż szkoda przykryć narzutą

Domowy kompostownik marki Joseph Joseph

Posted in dom, grill, ogród and tagged , , , .