jajko instagram

Jajko pobiło rekord lajków na Instagramie, który do tej pory należał do Kylie Jenner

Do tej pory rekordzistką lajków pod zdjęciem na instagramie była Kylie Jenner, której zdjęcie z bobasem zyskało aż 18 milionów polubień. Na początku roku jednak królowa została zdetronizowana, a koronę przejęło zdjęcie zwykłego jajka na profilu EGG GANG.

Ostatnio życie kręci się w okół mediów społecznościowych, a gwiazdy wiedzą o tym najlepiej. To tam mogą inspirować obserwatorów, zdobywać nowych fanów, czy reklamować swoje własne kolekcje ubrań, lub kosmetyków. W świecie celebrytów i celebrytek instagram odgdrywa kluczową rolę, a wyścig o największą liczbę lajków wciąż trwa. Kto by jednak pomyślał, że królową instagrama wyprzedzi fotka kurzego jajka.

Profil EGG GANG(@world_record_egg) powstał właśnie z myślą o pobiciu ówczesnego rekordu. Zdjęcie obiegło internet i ma obecnie 53 miliony polubień. To się nazywa moc mediów społecznościowych!

Kylie Jenner nie pozostała dłużna, i po utracie korony opublikowała post na instagramie, nawiązujący do żartu z jajem. Może uda jej się dogonić rekordzistę, kto wie..

Wyświetl ten post na Instagramie.

Take that little egg

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Sprawdźcie także:

Kubek lama

Ciekawa forma do ciasta Heritage od Nordic Ware

Posted in blog, dom and tagged , , , .