kaktus kieszonkowy

Kieszonkowy mini kaktus

Kieszonkowy mini kaktus to cudowny drobiazg, który wywoła uśmiech na twarzy miłośnika sukulentów. To maleństwo będzie zawsze przy tobie, aby przypominać ci o pięknie natury i miłości do roślin.

kaktus kieszonkowy

Kieszonkowy kaktus przypięty do kluczy będzie stanowił oryginalną dekorację, i wzbudzi zachwyt koleżanek. Ten drobiazg sprawi, że w nawet najbardziej zatłoczonym tramwaju, poczujesz się jak na łonie natury. Prywatny, mini ogród botaniczny!

Pewnie zastanawiasz się czy ten kaktusik jest prawdziwy. Tak! to żywa roślinka, ale wymaga minimalnej pielęgnacji. Jak podlewać mini kaktusa? Aby podlać kaktus należy wstawić go raz na 4 tygodnie do spodeczka z wodą i pozostawić  tam na ok. 3 minuty. Najbardziej lubią one temperaturę od 10 do 30 stopni Celsjusza. Jak widać sukulent nie jest wymagający, ale postaraj się go nie ususzyć.

Jako miłośnik kaktusów na pewno masz ich co najmniej kilka, ale przecież z domu trzeba czasem wyjść, a w miejskiej dżungli brakuje zieleni.  Mini kaktus sprawi, że nawet podczas dalekiej podróży poczujesz się jak w domu.

Posted in dom, osobiste and tagged , , , , , , , , , , , .