ladowarka kwiatek xddesign

Ładowarka solarna kwiatek Sunflower DXDesign

ladowarka kwiatek xddesignByły już różne sposoby na udekorowanie domu kwiatami. Kwiaty cięte, które więdną po kilku dniach, kwiaty doniczkowe, które trzeba podlewać, więc zazwyczaj też szybko umierają, długowieczne kaktusy, które wybaczą niepamięć, kwiaty sztuczne, które nie wiem z jakich względów mogą się komuś podobać, albo nowoczesne kwiaty elektroniczne do ładowania telefonów. Chwila..Kwiaty elektroniczne? No cóż, w dzisiejszych czasach już nic nie powinno dziwić.

Im lepsze, naszpikowane najnowszymi aplikacjami, telefony, czy tablety, tym żywotność baterii niestety krótsza. Pamiętacie Nokię 3310, która potrafiła bez ładowania wytrzymać nawet tydzień? No właśnie.. dzisiaj możemy o tym zapomnieć, bo telefony to małe komputery, które zjadają straszne ilości enegrii, dlatego przy słuchaniu muzyki, czy graniu w gierki, trzeba je ładować nawet kilka razy dziennie. Jaka to strata prądu! Rozwiązaniem są ładowarki solarne, które wykorzystują odnawialne źródło, jakim jest energia słoneczna. Takich ładowarek na rynku jest coraz więcej, ale dzisiaj oczekujemy od gadżtów nie tylko spełnianie określonej funkcji, ale i ciekawego designu. I dlatego warto przedstawić wszystkim ładowarkę solarną w kształcie kwiatka firmy DXDesign.

Efektowna ładowarka solarna kwiatek w doniczce to przydatny gadżet do domu i biura, który przypilnuje, żeby twoje sprzęty elektroniczne były zawsze na chodzie. Wystawiona na działanie promieni słonecznych, ładuje wbudowany power bank, który następnie ładuje telefon, czy tablet. Gdy żadne sprzęty nie są podłączone, ten sprytny kwiat po prostu ładnie wygląda na parapecie i łapie słońce.

kupisz tutaj button

 

Posted in biuro, dekoracja, dom, osobiste, technologia and tagged , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.