rozdrabniacz do czosnku dracula

Rozdrabniacz do czosnku wampir Gracula by OTOTO

Rozdrabniacz do czosnku wampir to gadżet, który musi znaleźć się w kuchni każdego miłośnika filmów grozy, ktory nie wyobraża sobie gotowania bez czosnku. W przeciwiństwie do swoich kolegów, rozdrabniacz Gracula żyje z czosnkiem w dobrych stosunkach.

Czosnek słynie nie tylko z właściwości prozdrowotnych, ale także skutecznie odstrasza wampiry (podobno). Ten drugi aspekt zainspirował markę Ototo, aby stworzyć wampira, któremu żaden czosnek nie jest straszny. Tak oto powstał Gracula – rozdrabniacz do czosnku wyglądający jak wampir. Kiedy nawet słynny Dracula ucieka gdzie pieprz rośnie na sam widok czosnku, to jego dzielny kuzyn Gracula stawia mu czoła, i dzielnie pomaga w kuchni przy jego siekaniu. Do kupienia tutaj.

rozdrabniacz do czosnku dracula

Aby rozdrobnić czosnek wystarczy włożyć kilka ząbków do pojemnika, przekręcić głowę wampira, i voila, mamy czosnek posiekany na małe kawałeczki! Szybko, sprawnie, i bez brudzenia rąk. Tak przygotowany czosnek wystarczy dodać do ulubionej potrawy, i cieszyć się jej wyjątkowym smakiem.

rozdrabniacz do czosnku wampir

15+ Gadżetów, które sprawią, że zamarzysz o obiedzie

Gadżety w sam raz do męskiej jaskini

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , .