szalik na kostki 2

Szalik na kostki, czyli jak być modnym i nie zmarznąć

Szalik na kostki wywołał ostatnio sporo szumu w internecie. Nieważne, czy to rzeczywiście nowy trend w Europie, czy jedynie zabawna przeróbka zdjęcia, ale pomysł wydaje się tak absurdalny, że aż genialny. Spodnie odsłaniające kostki już od dłuższego czasu cieszą się popularnością, ale co zrobić gdy temperatura za oknem spada do zera? Najłatwiej byłoby oczywiście przywdziać dłuższe portki, ale z modą nie ma łatwo, trend to trend, i nie ma drogi na skróty! Zatem zamiast psuć stylówkę, i jednocześnie nie zmarznąć, wystarczy owinąć kostki mini, dzierganym szalikiem.

szalik na kostki 2źródło: Der Postillon

Pomysł na szalik na kostki pochodzi z niemieckiej strony Der Postillon, która słynie z satyrycznych tekstów. Długo wszyscy zastanawiali się, czy ten absurdalny gadżet jest realnym trendem, czy internetowym żarcikiem. Otóż post nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, i nastolatki w Europie wcale nie chodzą po ulicy z kostkami owiniętymi szalikiem. Jest to jedynie zabawny artykuł, który ma na celu potraktowanie trendu na „przykrótkie” spodnie z przymrużeniem oka. Niektórych ten fakt zmartwi, innych ucieszy, ale najważniejsze to wyciągnąć wniosek z tego tekstu, i dla własnego zdrowia nie paradować z gołymi kostkami po mrozie. Czy to wysokie buty, czy długie skarpety, czy zabawny szaliczek na kostki, ważne, aby nie zmarznąć!

Oczywiście nie mogę was zapewnić, że nie ma na Świecie ani jednej osoby, która chodziłaby w szaliku na kostkach, ale na pewno nie jest to na porządku dziennym. Mimo, że zdjęcie to sprytny Photoshop, to nie ukrywam, że ujrzenie tego internetowego trendu w realu, bardzo by mnie rozbawiło.

Inne posty, które mogą Ci się spodobać:

-> 11 gadżetów, które pokocha fan Harrego Pottera

-> Bujak dla pary Sway by Markus Krauss

-> Nowoczesne rolety „HoleRoll” wielkie miasto nocą

Posted in blog and tagged , , .