czapeczka choinka gadzety

Dziecięca czapeczka w kształcie choinki. Świetny dodatek do świątecznej sesji zdjęciowej

Dziergana czapeczka w kształcie choinki to doskonały dodatek do świątecznej sesji z bobasem. Nie tylko chroni delikatną główkę maluszka przed czynnikami zewnętrznymi, ale także dodaje uroku, i przede wszystkim wygląda niezwykle klimatycznie.

Bobasy w czapeczkach są słodsze niż bobasy bez czapeczek i jest to jeden z powodów, dla którego świeżo upieczeni rodzice kupują dzieciom fikuśne nakrycia głowy. Oczywiście nie jest to jedyny powód, bo czapeczki spełniają także wiele innych, istotnych ról, ale umówmy się, że dodawanie uroku jest w pierwszej trójce. Tej słodyczy nie może także zabraknąć w bożonarodzeniowy wieczór, dlatego na głowie bobasa musi wylądować dziergana czapka w kształcie choinki. Teraz można wydziergać sobie taką czapeczkę samodzielnie, gdyż na platformie Etsy, w sklepie TooCuteCrochet dostępny jest jej wzór.
Do kupienia tutaj -> wzór czapeczki choinki

czapeczka choinka 6

Pierwsza gwiazdka maluszka to niezwykłe przeżycie dla całej rodziny, dlatego warto upamiętnić tę chwilę, i zrobić sobie wspólne zdjęcie. Świąteczne zdjęcia jednak rządzą się swoimi prawami, dlatego nie może na nich zabraknąć typowo świątecznych dodatków. Tata w swetrze z bombką, mama w rogach renifera, no i bobas w dzierganej choince na głowie, a wszystko na tle palącego się kominka i unoszącym się w powietrzu zapachem mandarynek.

czapeczka choinka 2

Kupując wzór czapeczki, dostajecie dokładne instrukcje jak ją wykonać, krok po kroku. Ponieważ jest to projekt całkowicie DIY, można użyć dowolnych koralików do dekoracji choinki. Mogą one być okrągle niczym pękate bombki, ale można też dać się ponieść wyobraźni, i przyczepić inne, ciekawe kształty.

czapeczka choinka 7

Aby wykonać czapeczkę w kształcie choinki, należy jednak znać się odrobinę na szydełkowaniu. Wtedy cały proces idzie szybko i sprawnie. Dla mniej wtajemniczonych dzierganie może się trochę wydłużyć, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych. Jest to dobra okazja aby nauczyć się szydełkowania. Czapeczki dostępne są w kilku rozmiarach dziecięcych, ale jest także wersja dla nastolatków, oraz dla dorosłych. Przeicez nie tylko niemowlaki wyglądają dobrze w fikuśnych nakryciach głowy!

czapeczka choinka 5

źródło: Etsy | TooCuteCrochet

25+ gadżetów, które pokocha fan Harrego Pottera

15+ gadżetów z motywem Baby Yody, które pokochają nie tylko fani The Mandalorian

Posted in blog, dom, dziecko, osobiste and tagged , , , , .