projektor tęczy

Dziecięcy projektor tęczy

projektor tęczy

projektor tęczy

Dziecięcy projektor tęczy to super gadżet do pokoju malucha, który wzbudzi duże zainteresowanie, doświetli pomieszczenie, i co najważniejsze odstraszy wszystkie potwory. Tęcza to piękne zjawisko, które od dawna zachwycało ludzi i wywoływało uśmiech na twarzy, dlatego fajnie byłoby mieć ją na zawołanie, o każdej porze dnia i nocy. Ten oryginalny generator tęczy wyświetli kolorowy łuk na ścianie pokoju, więc nie trzeba już czekać ulewę, i wychodzące zaraz po niej słońce. Projektor wypozażony jest w dwa tryby wyświetlania tęczy, a także automatyczne wygaszanie się, dzięki czemu nie będzie palił się na darmo przez całą noc, kiedy dziecko już dawo zaśnie.

Projektor tęczy wprowadza w bajkowy nastórój i jest świetną dekoracją. Dzieci kochają go za piękne efekty świetlne, natomiast rodzice za to , że pozwala im pociechom spokojnie zasnąć.

Do Generatora Tęczy Deluxe dołączony jest dodatkowo specjalny kryształ, który można przyczepić do okna. Podczas słonecznej pogody małe tęcze będą tańczyć po ścianach dziecięcego pokoju.

kupisz tutaj button

Posted in dom, dziecko, oświetlenie and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.