Dziergana czapka z brodą

Dziergana czapka z brodą

Dziergana czapka z brodą to doskonały element garderoby. Ochroni męską twarz przed zimnem, w nawet najbardziej mroźny poranek. Można dbać o swoje zdrowie, a zarazem wyglądać modnie, bo przecież brody są teraz na topie.

Dziergana czapka z brodą

czapka z broda

Kiedy marzną uszy, wkładasz czapkę, a kiedy marznie broda? No właśnie..co wtedy? Można owinąć się szalem po same oczy, ale każdy. kto kiedyś tego próbował wie, że po kilku minutach ciężko złapać oddech. Co prawda w nos ciepło, ale to nie wynagrodzi kłopotów z oddychaniem. Można zapiąć kurtkę pod samą szyję, i próbować okryć w niej dolna część twarzy, ale to też nie rozwiązanie na dłuższą metę. Można także próbować zapuścić dlugi i gęsty zarost. Jest jeszcze jedna opcja, która wydaje się najbardziej optymalna – dziergana czapka Beardo. Ogrzeje ona zarówno głowę, jak i brodę.

W mroźny poranek, paniom dużo łatwiej ukryć twarz za długimi włosami, lub wysokim kołnierzem. Panowie natomiast zawsze mieli problem z czerwonymi od zimna częściami twarzy. Właśnie z myślą o nich powstała czapka z brodą. Ciepła, wygodna i modna, bo przecież każdy teraz zapuszcza brodę, niczym drwal. Broda to nie tylko włos na twarzy, to także styl życia.

Kiedy zrobi się cieplej, albo wybranka twojego serca pożyczy czapkę, brodę wystarczy odczepić i voila.  Mamy całkiem nową stylówkę. Czapki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś co pasuje do jego osobowości.

Posted in dom, osobiste and tagged , , , , , , .