silikonowe etui na kanapke podłóżne

Silikonowe etui śniadaniowe na bagietkę marki Lekue

silikonowe etui na kanapke podłóżne

Silikonowe etui śniadaniowe na bagietkę to propozycja na bezpieczny transport podłużnych kanapek marki Lekue. Gadżet wykonany jest z elastycznego materiału, dzięki czemu potrafi dopasowac się krztałtem do bagietki, skutecznie chroniąc zawartośc przed zgnieceniem i wypadnięciem składników. Pojemnik nie zajmuje dużo miejsca, dlatego świetnie sprawdzi się podczas lunchu w pracy, szkolnej przerwy, czy wycieczki. Silikonowe etui na kanapkę to doskonała alternatywa dla mało ekologicznej folii aluminiowej, czy papieru śniadaniowego, który po każdym posiłku wyrzucamy do śmieci.

Etui ma nawet miejsce, na którym można umieścić opis zawartości lub imię właściciela posługując się zwykłym długopisem. Delikatnie elastyczny materiał pomaga ściśle opasać kanapkę. Prezentowane etui zostało stworzone z myślą o serwowaniu podłużnych kanapek, ale producent oferuje również pojemnik na kwadratowe kanapki z pieczywa tostowego.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia, osobiste, podróż, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.