Pastelowe kolory i retro wzornictwo, czyli letnie akcesoria Sunny Life

Wakacje to czas radości, relaksu i beztroski. Aby jeszcze bardziej wzmocnić letni nastrój, warto sięgnąć po ciekawe, letnie akcesoria. Świetnym rozwiązaniem są, utrzymane w stylu retro, pastelowe akcesoria wakacyjne marki Sunny Life.

Pastelowe akcesoria letnie Sunny Life są nie tylko świetną ozdobą na plaży, ale także zapewniają ochronę przed słońcem, lub po prostu dobrą zabawę. Wyobraź sobie kolorowe leżaki w odcieniach delikatnego różu, mięty czy lawendy, na których można wygodnie wylegiwać się i delektować słońcem. Dodaj do tego pastelowe ręczniki i parasole przeciwsłoneczne, które będą idealnym tłem dla wszystkich letnich przygód. W ofercie Sunny Life znajdują się także świetne materace do pływania, retro lodówki turystyczne, czy akcesoria do zabaw w basenie. Mix pastelowych barw sprawia, że wypoczynek jest jeszcze przyjemniejszy.

Do kupienia tutaj -> Akcesoria Sunny Life

pastelowe akcesoria wakacyjne

Subtelne parasole, leżaki czy dmuchane materace Sunny Life doskonale sprawdzą się na każdym urlopie. Będą z nich zadowolone zarówno dzieciaki, jak i trochę starci użytkownicy.

pastelowy materac camper sunny life

pastelowe koce sunny life

akcesoria plażowe sunny life

pastelowy pojemnik chłodzący sunny life

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Retro naczynia z Muminkami by Muurla

Pościel basen Pool od SNURK

Posted in relaks and tagged , , , .