forma do ciastek puzzle serce Lekue

Foremka do ciastek serca Puzzle Hearts od Lekue

 

forma do ciastek puzzle serce Lekue

Chyba każdy lubi pyszne, chrupiące ciasteczka, ale jedzenie to jedno, a ich pracochłonne przygotowanie to drugie. Jeśli wieć cierpisz na brak czasu, a chcesz zabłysnąć, i upiec domowe ciacha, to z pomocą przychodzi praktyczna forma firmy Lekue. Koniec z zabawą w pojedyncze wykrawania, bo z formą Puzzle Hearts jednym tylko ruchem wykroisz aż 12 serc różnej wielkości. Jedyne co musisz zrobić to dobrze rozwałkować ciasto i voila. Niepowtarzalny gadżet na Walentynki. Forma wykonana została z wysokiej jakości silikonu, dlatego chroni przed przywieraniem ciasta, a i robota przy myciu jest ułatwiona.

W pudełku z foremką do wykrawania serc znajdziesz również książeczkę z przepisami, kolorowy pergamin z którego można wykonać koperty, kolorowe naklejki i porady dotyczące dekorowania. Firma Lekue udowania, że praca w kuchni może być prosta, przyjemna i na dodatek szybka. Silikonowa foremka Puzzle Hearts to świetny gadżet kuchenny i oryginalny pomysł na prezent.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.