inteligentne-lustro-simplehuman

Inteligentne lustro Wide-View marki Simplehuman

inteligentne-lustro-simplehuman

Inteligentne lustro marki Simplehuman to nowoczesny i praktyczny gadżet, który docenią wszystkie panie mające problem z wykonaniem makijażu przy sztucznym świetle. Lustro Wide-Viev posiada specjalny system oświetlenia, pozwalający dostosować barwę światła do panujących warunków, dzięki czemu kolory kosmetyków na twarzy nie są zafałszowane. Smart lustro można połączyć z telefonem lub tabletem przy pomocy aplikacji i za pomocą wifi wysyłać do niego próbki światła pobrane z otoczenia. Lustro ma wbudowany akumulator, który ładowany jest kablem USB (jednorazowe naładowanie starcza na ok 3 tyg. pracy).

Inteligentne lustro Wide-View to nie tylko czysta technologia, ale także wygoda, ponieważ ten kobiecy gadżet zapewnia dość szeroki kąt widzenia, a regulowane panele boczne dają świetny obraz twarzy w zasadzie z każej strony. Od tej pory wykonanie perfekcyjnego makijażu w domowym zaciszu to bułka z masłem.

Dodatkowo samrt lustro charakteryzuje się bezgłośną funkcją alarmu (po ustawieniu odpowiedniej godziny oświetlenie LED błyskami informuje o upłynięciu czasu), diodami LED o żywotności do 40.000 godzin, co wystarczy na używanie lustra godzinę dziennie przez 100 lat. Szkoda, że jeszcze samo nie robi makijażu!

kupisz tutaj button

 

Posted in dekoracja, dom, łazienka, technologia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .