Kapcie narwale podgrzewane na USB

Jesienny wieczór, herbatka przygotowana, ulubiony film włączony, ale chwila..w stopy dalej zimno, nawet w skarpetach. Co tu zrobić?  Wtedy właśnie z pomocą przychodzą urocze kapcie narwale. Dzięki wbudowanemu systemowi grzewczemu, zasilanemu poprzez USB, ogrzeją nawet najbardziej przemarznięte stopy.

kapcie narwal usb4

Sobota, za oknem deszcz, termometr wskazuje temperaturę w okolicy zera, ale życie nie pozwala spędzić całego dnia pod kocykiem. Wstajesz dzielnie, idziesz do biedronki po zakupy, wracasz, a tu cale buty przemoczone, w stopy zimno, a na sercu ciężko. W takiej sytuacji pomóc może albo słoik nutelli, albo grzejące kapcie Narwale. Wystarczy je wcześniej naładować, aby przez 6h cieszyć się ciepłymi, zrelaksowanymi stopami. Teraz wystarczy tylko zaparzyć herbatkę i włączyć ulubiony serial, aby zapomnieć całkowicie o wcześniejszych zmartwieniach.

Już teraz warto pomyśleć o rodzinnych zmarzluchach i podarować im niezwykłe, grzejące narwale, które wywołają uśmiech na ich twarzy i poprawią komfort życia, a przynajmniej komfort stóp.

Tutaj znajdziecie inne, śmieszne kapcie, idealne na chłodny dzień.

 

Posted in dom, technologia and tagged , , , , , , , , , , , .