Karafka do wody ze szpikulcem do owoców Eva Solo

Karafka ze szpikulcem do owoców by Eva Solo

Szklana karafka ze szpikulcem do owoców to stylowy gadżet kultowej marki Eva Solo, który udowadnia, że można być jednocześnie fit i fancy. Stworzony z myślą o elegantkach i artystycznych duszach.

Karafka do wody ze szpikulcem do owoców Eva Solo

Karafka ze szpikulcem to modny dodatek do zdrowego stylu życia. Szpikulec, na którego nadziewa się truskawki, czy ananasa, jest świetnaą alternatywą dla znanych już koszyczków na owoce, montowanych w butelkach. Stalowy szpikulec i nakrętka nadają całości elegancji i szyku, a szkło boro silikatowe zapewnia odporność na wysokie, i niskie temperatury (od -70 do +530 stopni C). Dzięki tej własności, można w niej transportować napoje zarówno gorące, jak i zimne.

Odpowiednie nawodnienie organizmu to kluczowy element dobrego samopoczucia. Także pamiętaj! Woda, woda, i jeszcze raz woda! Karafka ze szpikulcem pozwala stworzyć wodę o dowolnym smaku. Taką, której na pewno nie znajdziecie na sklepowej półce. Pomijając już walory smakowe, to kupne smakowe wody, wcale nie są takie zdrowe, jak zapewnia producent. Zawierają spore ilości cukru, i to wcale nie pochodzącego z owoców. Najlepiej zatem przygotować wodę w domu i cieszyć się oryginalnym smakiem, i przede wszystkim zdrowiem.

Przy nabijaniu owoców na szpikulec poczujesz się jak podczas letniego grillowania z tym, jednak ten szaszłyk jest dużo zdrowszy. Nie przysporzy problemów ze zdrowiem, ani z wagą. Zabierz butelkę do pracy, a wszystkie koleżanki otworzą oczy, i buzie, ze zdziwienia. Owocowy szaszłyk, i to jeszcze w butelce, to dość niecodzienny widok.

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

kupisz tutaj button

Sprawdź także:

Wyjątkowe gadżety z Aliexpress – część 1

Posted in bar, dom, osobiste, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.