kubek do mrożonej kawy zoku

Kubek do mrożonej kawy Iced Coffee Maker od Zoku

kubek do mrożonej kawy zokuKubek do mrożonej kawy Iced Coffee Maker marki Zoku to prawdziwy must-have letniego sezonu. Dzięki temu sprytnemu gadżetowi można zaledwie w kilka minut, w domowych warunkach, bez prądu i baterii, przygotować pyszną, chłodną kawę lub herbatę. Wystarczy, że chłodzący wkład włożymy na 8 – 18 godzin do zamrażalnika (w temperaturze -18 stopni C (lub niższej), a następnie umieścimy go w kubku i wlejemy składniki. Parę minut i gotowe!

W zestawie do mrożonej kawy Iced Coffee Maker znalazł się chłodzący wkład, plastikowy kubek chroniący dłonie przed oziębieniem, a wkład przed ogrzaniem, pokrywka z dobrze dopasowaną silikonową uszczelką oraz kolorowa słomka z utwardzonego, przezroczystego plastiku. Naczynie pasuje do większości samochodowych uchwytów na kubki, co sprawia, że nawet w drodze nad polskie morze (a podróż ta może potrwać, oj może!) temperatura napoju sprzyjać będzie wakacyjnym nastrojom. Kubek jest funkcjonalny, solidny i ładnie wykonany, więc świetnie nada się na prezent dla wielbicieli mrożonych napojów.

Na oficjalnym blogu marki Zoku znajdziecie masę przepisów, w których wykorzystywane są ich świetne maszynki do lodów i mrożonych deserów->Przepisy Zoku

kupisz tutaj button

 

Posted in bar, dom, kuchnia, osobiste, poranna kawa and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.