kubek z pająkiem na dnie

Kubek z pająkiem na dnie

Pewnie znasz niejedną osobę, która panicznie boi się pająków, i ucieka z krzykiem, gdy zobaczy jakiegoś osobnika na ścianie. Nawet, jeżeli znajduje się on w odległości kilku metrów, włosy jeżą jej się na głowie, i zbiera się na płacz. To fakt, pająki nie należą do najsympatyczniejszych stworzonek, ale do odważnych świat należy. Jeśli jesteś osobą o mocnych nerwach, to kubek z serii Creature Cups, na którego dnie odkryjesz gigantycznego pająka, na pewno ci się spodoba.

Tylko wyobraź sobie sytuację. Odwiedzasz znajomych, zostajesz uraczony świeżo parzoną kawą, raczysz się nią aż do ostatniego łyka, a tu nagle z otchłani wyłania się wielki pająk. Jedni uciekną na drugi koniec mieszkania, inni wybuchną śmiechem, ale reakcja będzie w obu przypadkach warta zapamiętania. Nawet, jeżeli pająk nie wygląda najsympatyczniej, to możesz być pewien, że nie wyrządzi ci żadnej krzywdy. Kawa z elementem zaskoczenia to super sposób na primaaprilisowy żart. Kubek do kupienia tutaj (Etsy)

kubek z pająkiem na dnie

kubek z pajakiem na dnie 2

Obok pająka, w kolekcji kubków Creture Cups, znajdują się  także inne stworzenia. Zarówno te urocze, jak i przerażające. Do wyboru wiele wariantów, między innymi jednorożec, ośmiornica, kot, czy jeżyk. Wszystkie naczynia są bardzo solidnie wykonane, dlatego świetnie sprawdzą się jako prezent.

kubek creature cupsźródło: Etsy |  Creature Cups

Sprawdźcie także:

25+ dziwnych rzeczy znalezionych na Aliexpress

Posted in dom, kuchnia, poranna kawa and tagged , , , , , , , .