maszyna do lodow zoku

Maszynka do lodów na patyku Quick Pop firmy Zoku

maszyna do lodow zoku

Maszynka do lodów na patyku firmy Zoku to fantastyczny gadżet, dzięki któremu szybko i samodzielnie przygotujesz najróżniejsze mrożone desery. Ponieważ w formie Quick Pop można przygotować lody z soków, jogurtów, mleka, kawy, dodać so środka owoce, udekorować czekoladą, polewami i posypkami, jedyne co cię ogranicza to własna wyobraźnia. Przed użyciem formę należy trzymać zamrażarce przez 24h. Z tego funkcjonalnego akcesorium z ucieszą się dzieci, ale i dorośli będą mieli z niego niezły pożytek.

lody homemande zoku popcorn

W skład zestawu do domowych lodów na patyku wchodzą: pojemnik na lody z powłoką nieprzywieralną, wykończony matowym tworzywem z płynem chłodzącym wewnątrz, wyposażony w stabilne, antypoślizgowe nóżki z silikonu, patyczki do lodów, kołnierzyki zapobiegających kapaniu, Zoku Super Tool – pokrętło ułatwiające wyjmowanie lodów z formy oraz instrukcja obsługi w języku polskim i angielskim zawierająca wskazówki dotyczące domowej produkcji lodów, tworzenia wzorów, nadziewania i dodawania składników.

Na oficjalnym blogu marki Zoku znajdziecie masę przepisów, w których wykorzystywane są ich świetne maszynki do lodów-> Przepisy Zoku
kupisz tutaj button

Posted in dom, dziecko, kuchnia and tagged , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.