Narzędzie do dekorowania potraw Deco Pen firmy Lekue

Deco Pen firmy Lekue to precyzyjne narzędzie do dekorowania potraw i talerzy. Jeśli nie masz ręki do dekoracji, to z pomocą przychodzi ten oto gadżet.

deco pen lekue

Dekorator DecoPen to praktyczny gadżet, dzięki któremu twoje torty, ciastka, i babeczki nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Użyj swojej wyobraźni i zaskocz gości ciekawymi wzorami i napisami. Pole do popisu jest ogromne!

Deco Pen jest prosty w obsłudze, dlatego zachęci do pomocy w kuchni nawet najmłodszych domowników. Dekorator, tak jak wszystkie produkty Lekue, wykonany jest z silikonu, dzięki czemu utrzymasz go w czystości. Można myć w zmywarce. Długopis do dekorowania ciast ułatwi pracę przy wypiekach, a ty będziesz miała więcej czasu na relaks. W zestawie jest kilka różnych końcówek, dlatego możesz eksperymentować z kształtem i wielkością wzorów.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki.

Tutaj znajdziecie więcej pomocy kuchenny marki Lekue, a  tutaj inne gadżety do wypieków.


kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.