Pojemnik do gotowania na parze w mikrofali 3w1 M-Cuisine Joseph Joseph

naczynie do gotowania w mikrofali m-cuisine joseph

Pojemnik do gotowania na parze w mikrofali 3w1 M-Cuisine Joseph Joseph to uniwersalny i praktyczny gadżet kuchenny, który pomoże w prosty i szybki sposó przygotować smaczny posiłek. Zestaw składa się z czterech elementów a są nimi: naczynie do gotowania o pojemności 2l, nakładka z dziurkami do gotowania na parze, tacka któa służy jako ruszt do grillowania, oraz pokrywka, która może służyć jako talerz. Dzięki temu sprytnemu kompletowi do gotowania w mikrofalówce można przygotować dania bez tłuszczu, które nie tracą smaku i aromatu. Można szybko przygotować pełnowartościowy posiłek, zarówno z produktów mięsnych, jak i warzyw. Szybko, prosto i przyjemnie.

Seria M-Cuisine to funkcjonalne naczynia przeznaczone to przyrządzanie najróżniejszych dań w kuchence mikrofalowej. Doskonale sprawdzają się zarówno w domu zapracowanego singla, który nie musi gotować wielkich porcji dla gromadki dzieci, jak i podczas robienia obiadu dla całej rodziny. W skłąd koleckji wchodzą: naczynie do makaronu, naczynie do omletów, naczynie do ryżu i kasz, uniwersalny pojemnik do gotowania na parze 3w1, pojemniki do podgrzewania posiłków, oraz prezentowany tutaj pojemnik z dwoma komorami do gotowania jajek.

Zaletami serii M-Cuisine są ergonomiczny kszyałt naczyń, ciekawa kolorystyka, oraz przede wszystkim niezwykła funkcjonalność, dzięki której można zaoszczędzić sporo czasu w kuchni.

kupisz tutaj button

Posted in grill, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.