pojemnik do gotowania ryżu w mikrofali

Pojemnik do gotowania ryżu w mikrofali Native od Lekue

pojemnik do gotowania ryżu w mikrofali

Hiszpańska marka Lekue, z myślą o tych, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu, a jednocześnie pragną jeść zdrowo, proponuje swoim zabieganym użytkownikom serię naczyń Native. Główną zaletą naczyń z tej kolekcji, jest fakt, iż za ich pomocą szybko i higienicznie przygotować można wszelkiego rodzaju ryż, kasze, czy makarony w kuchence mikrofalowej, która nierzadko jest głównym sojusznikiem zapracowanych użytkowników silikonowych akcesoriów marki Lekue.

Pojemnik do gotowania ryżu w mikrofali to praktyczna pomoc kuchenna, dzięki której posiłek przygotujesz szybko i sprawnie, bez konieczności brudzenia dużej ilości naczyń. Pudełko wyposażone jest w pokrywkę z dziurkami, która nie tylko pozwala na odpowednią cyrkulację powietrza ale również, po ugotowaniu, daje możliwość odlania z pojemnika nadmiaru wody. Estetyczna forma umożliwia serwowanie gotowych dań prosto na stół. Naczynie do ryżu marki Lekue to świetny gadżet dla singla, bądź człowieka niezwykle zapracowanego, który nie ma czasu ani na gotowanie, ani na zmywanie.

Ziarna przygotowane w prezentowanym tu naczyniu są sypkie, a co najważniejsze zachowują sole mineralne i witaminy.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwie w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.