Pojemnik do gotowania ziół kurze udko Pulke OTOTO

udko do przypraw

Jak ugotować zupę bez farfocli?

Oto magiczne udko Pulke , na którym przygotujesz nawet wegańską zupę. Przyprawy nadają potrawom wspaniały smak i aromat, jednak nie każdy lubi pływające w zupie, czy sosie, kawałki zieleniny. Pojemnik do gotowania ziół udko Ototo pomoże przygotować smaczny i dobrze doprawiony posiłek. Całość nie przejdzie zapachem plastiku, ponieważ ten ciekawy gadżet do kuchni jest wykonany z wysokiej klasy silikonu, odpornego na wysokie temperatury. Dzięki  Koszyczkowi na dodatki do zupy w kształcie kurzego udka gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Pojemnik na zieleninę udko to świetny sposób na przemycenie odrobiny mięsa do wegetariańskiej zupy, nie  narażając się tym samym na uwagi dotyczące pożerania bezbronnych zwierząt. Jeśli ktoś z twojej rodziny, lub najbliższy znajomy został jaroszem, nie ze względów etycznych, ale bardziej zdrowotnych, to udko na przyprawy będzie świetnie przypominać mu stare, dobre czasy, kiedy to niedzielna pomidorowa miała smak drobiu. Z tym zabawnym gadżetem kuchennym, nawet najbardziej uparte niejadki zjedzą soją porcję zupy, bo przecież skoro nie pływają w niej żadne farfocle, to jest ona zjadliwa.

Gadżety studia OTOTO są produktami, obok których ciężko przejść, i nie uśmiechąć się do siebie. Udko Pulke to doskonały przykład na to, że nawet najbardziej banalnym produktom, można nadać stylu i charakteru. Dobry design i zabawa formą w jednym.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.