pojemnik kula superball

Pojemnik kula Superball firmy Wesco

Pojemnik kula firmy Wesco to efektowny gadżet kuchenny, który pozwala zachować porządek, a do tego pełni funkcję dekoracyjną. Dużo kolorów do wyboru!

pojemnik superball

Pojemniki to najwygodniejszy i najbardziej higieniczny sposób na przechowywanie żywności, jednak nie wszystkie prezentują się równie dostojnie. Jeżeli zależy ci na najnowszych krzykach mody, to pojemnik kula marki Wesco sprosta twoim wymaganiom. Cieszy oko i doskonale pełni swoja funkcję. Jego kulisty, geometryczny kształt dodaje charakteru każdej kuchni, a piękna gama kolorystyczna sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Prócz klasycznej bieli i czerni można znaleźć m.in. błękit, burgund, limonkę, czy cukierkowy róż. Pojemnik jest stylowy, praktyczny, a dodatkowo daje możliwość otwierania i zamykania jedną ręką.  To nie tylko praktyczny gadżet do przechowywania żywności, ale także piękna dekoracja, której pozazdroszczą wszystkie koleżanki.. lub koledzy.

Wesco to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji metalowych koszy na śmieci i innych akcesoriów użytku domowego. Powstała w 1867 roku jako firma rodzinna, po czym zyskała ogromną popularność i wskoczyła na rynek światowy. Marka cieszy się niezwykłą popularnością, którą zawdzięcza wysokiej jakości materiałom, niemieckiej precyzji wykonania i szerokiemu wachlarzowi oferowanych produktów. Wiele z nich nawiązuje w swojej stylistyce do amerykańskiego wzornictwa lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, a nawet 20-tych XX-go wieku, sprawiając, że produkty wprowadzają do wnętrz niepowtarzalny klimat.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia, przechowywanie and tagged , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.