swinka do jajek

Separator do jajek świnka PigYolk od Peleg Design

Separator do jajek świnka to uroczy pomocnik, dzięki któremu oddzielanie żółtka od białka jest dziecinnie proste. Zamieni gotowanie i pieczenie w prawdziwą frajdę. Może nawet najmłodsi domownicy zechcą pomóc w przygotowaniu posiłku.

swinka do jajek

swinka do jajek

Oddzielenie żółtka od białka, niby takie proste zadanie, a jednak niejedna osoba ma z nim trudności. Na przeciw temu wyzwaniu wychodzi silikonowa świnka do jajek PigYolk, projektu izraelskiego studia Peleg Design. Ten uroczy gadżet kuchenny nie dość, że idealnie spełnia swoją funkcję, to jeszcze zaskakuje niespotykanym wyglądem.

W czasie kiedy reszta świnek woli taplać się w błocie, to YolkPig preferuje siedzenie w kuchni. Separator do jajek w kształcie prosiaczka jest wykonany z dbałością o najmniejsze detale. Ma uroczy, zakręcony ogonek, zgrabne uszy, i przede wszystkim pojemny ryjek. Użycie PigYolk jest banalnie proste, wystarczy rozbić jajko, ścisnąć prosiaka za brzuch, a żółtko samo zostanie zassane do środka. Dzięki temu szybko i sprawnie można przenieść je do osobnego naczynia.

Mogłoby się wydawać, że tylko idiota potrzebuje takiego gadżetu w kuchni. Jedak czy w życiu nie chodzi tylko o to, żeby otaczać się jedynie przedmiotami na prawdę potrzebnymi? Nie! Czasem fajnie jest mieć coś co po prostu wywołuje uśmiech na twarzy. Taki właśnie jest rozdzielacz do jajek prosiak. Niby można sobie bez niego poradzić, ale jednak fajnie mieć go w kuchni.  Świnka Przydaje się podczas robienia porannych omletów, czy niedzielnego ciasta. Ten uroczy gadżet do jaj to super pomysł na prezent dla początkującego kucharza, albo fana małych różowych świnek.

kupisz tutaj button

,

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.