smeg dolce gabbana 1

BLOG: Sycylijskie wzory na akcesoriach kuchennych, czyli współpraca marek SMEG oraz Dolce&Gabbana

Dwie kultowe, włoskie firmy, jedna produkująca piękne sprzęty kuchenne, druga zajmująca się projektowaniem ubrań, postanowiły połączyć siły i stworzyć niepowtarzalną kolekcję akcesoriów do kuchni, których wzornictwo nawiązuje do tradycyjnych sycylijskich motywów. Te dwie marki to nikt inny jak Dolce&Gabbana oraz SMEG!

smeg dolce gabbana 1

Pełna kolorowych wzorów kolekcja „Sicily is my love” po raz pierwszy ujrzała światło dzienne podczas tegorocznego tygodnia mody w Mediolanie, który uważany jest za największą tego typu imprezę w całym kraju, a na wydarzeniu pojawiają się celebryci z całego świata, nic więc dziwnego, że dwóch włoskich gigantów wybrało akurat to wydarzenie, aby zaprezentować najnowszy wspólny projekt.

Współpraca Dole&Gabbana oraz SMEG to prawdziwe dzieło sztuki. Owocną współprace zapoczątkował wspólny projekt, ręcznie malowanych lodówek, których wyszło na rynek jedynie sto sztuk. W tym roku marki kontynują wspólne dzieło wypuszczając drobne sprzęty kuchenne takie jak : tostery, wyciskarki do soków, miksery czy czajniki.

Więcej na temat całej kolekcji, zarówno akcesoriów kuchennych, jak i lodówek, możenie poczytać na oficjalnych stronach marek : Dolce&Gabbana    |    SMEG

Sprzęty dostępne są także w Polsce -> Kupisz tutaj

smeg dolce gabbana 6

źródło: Dolce&Gabbana

Posted in blog and tagged , , , , , .