Taca śniadaniowa z nadrukiem „Miłość może poczekać głód nie”

Taca śniadaniowa z nadrukiem „Miłość może poczekać, głód nie” to praktyczny gadżet z zabawnym przesłaniem. Poranny posiłek jest zawsze na pierwszym miejscu!

taca miłośc może poczekac głód nie

Jeśli jesteś z tych osób, które lubią jeść pierwszy posiłek pod kołderką, to potrzebujesz odpowiedniej tacy śniadaniowej. Stawiasz jedzenie zawsze na pierwszym miejscu? Może się palić i walić, a ty nie wypuszczasz z ręki porannego croissanta? Jeśli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, to taca śniadaniowa a z nadrukiem „Miłość może poczekać, głód nie” jest dla ciebie idealna”. Nie ma przecież nic ważniejszego niż poranny posiłek, a miłość nie zając, nie ucieknie.

Stolik jest drewniany, solidny, ma składane nóżki, a grawer wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. Wszystko to sprawia, że taca jest świetnym pomysłem na prezent, który posłuży właścicielce przez długie lata. Wymiary stolika to 50x30cm, dlatego pomieści wszystkie najważniejsze składniki śniadania.

Nieważne, czy jesz rano owsiankę z owocami, bagietkę z szynką, czy pulchną drożdżówkę, taca sprawdzi się w każdej sytuacji. Jest także miejsce na sok lub herbatkę. Z takim gadżetem można przebimbać w łóżku cały poranek, a na randkę umówić się dopiero w porze obiadowej.

kupisz tutaj button

Posted in kuchnia, osobiste, poranna kawa and tagged , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.