spray do cytrusów

Wkręcany spray do cytrusów od Lekue

spray do cytrusów

Spray do cytrusów firmy Lekue to pomysłowa i praktyczna pomoc kuchenna. Spryskiwacz jest mały, lekki i niezwykle prosty w obsłudze, bo wystarczy wkręcić go w owoc, żeby móc cieszyć się mgiełką soku.

Spraye do cytrysów od Lekue sprzedawane są w zestawie. Komplet składa się z trzech elementów, w tym dwóch różnej wielkości dyfuzorów, które umożliwiają stosowanie sprayu z mniejszymi i większymi owocami. Po ścięciu czubka owocu, wystarczy wkręcić końcówkę w miąższ, a soki, które dzięki otworom spłyną do środka urządzenia, zostaną następnie zassane do dyfuzora. Silikonowy pierścień zapobiega rozlewaniu się soków, a specjalna podstawka pozwala na odłożenie gotowego do użycia owocu na stół.

Lekue to hiszpańska firma, która od lat zajmuje się produkcją pomocy kuchennych z najwyższej jakości silikonu. Ciekawe formy do pieczenia, składane naczynia do gotowania na parze, elastyczne pudełka na kanapki, praktyczne pokrywki czy oryginalne naczynia do szybkiego przyrządzania posiłków w mikrofali to tylko czubek góry lodowej bogatej oferty tej marki. Wszystkie produkty są lekkie, praktyczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.