BLOG: Zegarki jak kolor skóry In One’s Skin

In One’s Skin to niepowtarzalna kolekcja zegarków, których kolorystyka nawiązuje do najróżniejszych kolorów skóry, łamiąc tym samym wszelkie bariery kulturowe i etnograficzne. Żyjemy przecież w barwnym świecie, pełnym rozmaitych religii, ras, orientacji seksulanych  etc. jednak to co czyni go wyjątkowym i różnorodnym, często jest powodem konfliktów.

źródło: KickStarter

Zegarki In One’s Skin są pewnego rodzaju wiadomością, która ma przypomnieć Światu o wzajemnym zrozumieniu i szacunku do ludzi, którzy żyją obok. Kolor skóry to przecież tylko kolor skóry, i nie może być wyznacznikiem niczego, zatem kochajmy wszystkich i peace&love everyone, a Świat stanie się lepszym miejscem.

Dlaczego właśnie zegarek?

Zegarek odmierza czas, a czas to jedyna rzecz, która jest stała w życiu – nie zna granic, nie rozróżnia płci, nie pyta o wiek. Czas płynie tak samo, niezależnie od koloru skóry, poziomu wykształcenia czy zawartości portfela.  Jest pewnego rodzaju metaforą równego świata, w którym wszyscy rodzimy się równi i wszyscy mamy prawo kochać i być kochanym.

Zegarki w odcieniach nude i brązu są na razie w fazie produkcji i promocji, a autorzy projektu zbierają fundusze na dalszy rozwój i wypuszczenie kolekcji na rynek. Więcej poczytacie na stronie KickStarter.

 

źródło: KickStarter

źródło: KickStarter

Posted in blog and tagged , , .