deska sery stormtrooper

Zestaw do serów Stormtrooper Star Wars

Zestaw do serów Stormtrooper wkracza na salony, aby zaserwować jedną z najbardziej popularnych, a zarazem najprostszych przekąsek na świecie. Mowa o desce serów, która podbiła serca smakoszy na całym świecie. Jeżeli dodatkowo smakosz jest fanem Gwiezdnych Wojen, to widząc to ten gadżet oszaleje z radości.

deska sery stormtrooper

deska sery stormtrooper 3

Oryginalny zestaw do serów Stormtrooper to gadżet dla fanów Star Wars, serów, i przy okazji wina, bo przecież sery z winem tworzą nierozłączny duet. Już na pierwszy rzut oka wiadomo, że szturmowiec kryje w sobie jakieś skarby, a po otwarciu oczom ukazuje się elegancki komplet noży. Pokrywka pojemnika, w kształcie głowy szturmowca, to deska do serwowania. Jej oryginalna forma zaskoczy wszystkich zgromadzonych, a czasem nawet i samego gospodarza. Gadżet idealny na imprezy ze znajomymi, czy pierwszą randkę, pod warunkiem, że ukochana również szaleje za Gwiezdnymi Wojnami.

Wieczór, ulubiony film, butelka wina, ale przydałaby się jeszcze jakaś przekąska. Co by tutaj zmajstrować , żeby nie zajęło zbyt dużo czasu, a jednocześnie dobrze komponowało się z winem? No jasne, że sery! Sery i wino to od dawna jedno z najlepszych połączeń smakowych, a do tego całość jest niezwykle prosta w przygotowaniu. Ciach, ciach i kawałki sera pokrojone. Problem z pomysłem rozwiązany, teraz pozostaje tylko kwestia podania, bo przecież nie można zapomnieć o walorach wizualnych. Wtedy przypominasz sobie, że w szufladzie siedzi sobie deska w kształcie szturmowca, kryjąca komplet noży do sera. Kultowa postać, z kultowego filmu nie może przecież wywołać złego wrażenia, prawda? Wszyscy fani Gwiezdnych Wojen oszaleją ze szczęścia, a ty zyskasz plus dziesięć punktów do bycia super gospodarzem.

Deska i noże do serów Szturmowiec to wspaniały gadżet filmowy, którego nie może zabraknąć w kolekcji żadnego fana Star Wars, i dobrego jedzenia. Tutaj znajdziecie więcej gadżetów z filmu Gwiezdne Wojny. Niech moc serów będzie z wami!

Posted in dom, filmowe, grill, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , .