bizuteria polskie przysmaki

Naszyjnik pierożek i pierścionek oscypek, czyli biżuteria z polskimi przysmakami w roli gównej

Minimalistyczna biżuteria, inspirowana polskimi specjałami, marki Hetman Jewelry to idealny pomysł na prezent dla amatorki rodzimego jedzenia. W kolekcji z polskimi przysmakami znajdzie się klasyczny oscypek, zgrabny pierożek, pulchna kluska śląska, a także okrąglutki obwarzanek. Nie zabrakło również rogala świętomarcińskiego. Wszystkie dania dostępne są w wersji srebrnej, oraz złotej.

bizuteria polskie przysmaki

Hetman Jewelry to marka tworzona przez Katarzynę Hetman. Mimo, iż biżuterią zajmuje się od kilku lat, jej pierwsza kolekcja ŚLĄSKIE i debiut na rynku to maj 2017 roku. Tworzy biżuterię minimalistyczną oraz inspirowaną śląskimi symbolami i architekturą regionu, takimi jak kluski śląskie, szyby kopalniane czy żyrafa z Chorzowskiego Zoo.

Hatman Jewelery zamienia codzienną przestrzeń w subtelna i kobiecą biżuterię. Tworzy zarówno biżuterię minimalistyczną jak i indywidualne projekty. Po sukcesie biżuterii z kluską śląską, do kolekcji dołączyły także inne tradycyjne dania. Niezwykle udany pomysł na promowanie polskich przysmaków! Do kupienia tutaj.

bizuteria polskie przysmaki 2

rogal swietomarcinski naszyjnik

naszyjnik przysmak polski

pierożki sztyfty bizuteria kolczyki

pierscionek kluska slaskaźródło: Hetman Jewelry

25+ produktów inspirowanych naturą

Posted in blog, osobiste and tagged , , , , .