torba na lunch human organ

Chłodząca torba na lunch Human Organ For Transplant

Uwaga, uwaga! Pusty żołądek woła o pomoc, potrzebny zestaw ratunkowy, i to jak najszybciej. Jak dobrze, że przerwa na drugie śniadanie zaczyna się już za niecałe 5 min, a przygotowane rano kanapeczki z bekonem, lub sałatka z chrupiącym kurczakiem, w sosie miodowo musztardowym, czekają sobie spokojnie na swojego właściciela w biurowej kuchni, i to na dodatek w jakiej fajnej torbie.

Świetna Chłodząca torba na lunch Human Organ For Transplant marki Fred&Friends to doskonały przykład tego, jak mieć zawsze pod ręką dobre jedzonko, i jak odstraszyć innych, aby to jedzonko podkradali. Nikt nie przejdzie obojętnie wobec wiadomości o ludzkich organach, ale także nikt nie odważy się zajrzeć do środka, aby zobaczyć co kryje zawartość. Czy to firmowy obiad, czy piknik w parku, czy szkolna wycieczka, biała torba o bardzo szpitalnym look’u, ozdobiona czerwonymi, drukowanymi, bijącymi po oczach literami Human Organ For Transplant stanie się bohaterem dnia. W jej wnętrzu może nie znajdziecie zapasowej wątroby, albo nerki, ale bułka z parówką i zimne piwko też brzmią całkiem dobrze.

Mimo, że na usta ciśnie się, że to najlepszy pomysł na prezent dla pracownika szpitalnego, jednak z tym lepiej uważać, bo torbę łatwo pomylić ją z ta prawdziwą, a wtedy może być nieciekawie. W każdym innym wypadku jednak, ironiczna torba na drugie śniadanie z ludzkim organem do transplantacji sprawdza się świetnie.

źródło: Fred&Friends

torba na lunch human organ

źródło: Fred&Friends

Posted in blog and tagged .