brelok otwieracz lama

Otwieracz do butelek lama

Otwieracz do butelek lama to pogromca wszystkich kapsli. Mimo swoich niewielkich rozmiarów potrafi zdziałać całkiem sporo, a i uroku nie można mu odmówić. Miej go zawsze przy sobie, a już nigdy nie napotkasz problemu z otwieraniem żadnej butelki.

brelok otwieracz lama

Otwieracz do butelek lama to praktyczny gadżet, który zmieści się w każdej kieszeni, czy damskiej torebce. Można go także przypiąć do kluczy tak, aby w przypadku nagłej sytuacji, zawsze był pod ręką. Jeśli kochasz lamy, to ten gadżet jest pozycją obowiązkową w twojej kolekcji, nawet jeśli nie pijesz piwa. Jest przecież masa innych butelek do otwierania, takich jak coca-cola, czy lemoniada. Na pewno znajdziesz dla niego jakieś fajne zastosowanie, a jeżeli nie to będzie po prostu fajną dekoracją kluczy.

Otwieracz lama to gadżet raczej babski, chociaż kto wie, może znajdzie się pan, na którego jakaś lama już dawno rzuciła swój urok.  Taki niepozorny drobiazg, ale doskonale spełnia swoją funkcję, no i jak pięknie wygląda. Teraz można bez stresu pić w plenerze. Lama przypilnuje, aby otwieranie butelki szło szybko i sprawnie, a ty możesz się zrelaksować.

Posted in bar, dom and tagged , , , , , , , , , , , , .