cedzak potworek ototo

Cedzak potwór Spaghetti by OTOTO

Cedzak potwór Spaghetii przyleciał z odległej planety, aby zająć się twoim makaronem. Od teraz stworzenie popisowego dania, z pasta w roli głównej, będzie jeszcze łatwiejsze.

Sos pomidorowy gotowy, a minutnik właśnie ogłosił gotowość makaronu. Do pełni szczęścia należy jeszcze szybko go odcedzić, i połączyć z sosem. Aby wszystko szło jak po maśle, potrzebny jest odpowiedni durszlak. Nie za mały, nie za duży, nie za płaski, a i nóżki by się przydały.  Studio OTOTO stworzyło durszlak idealny, który nie tylko spełnia swoja rolę, ale i super wygląda. Przypomina legendarnego potwora Spaghetii, a jego wystające oczy mogą służyć za poręczny uchwyt. Wyposażony jest także w nóżki, dzięki czemu makaron nie wyleci przy pierwszym lepszym przechyleniu. Durszlak potwór to gadżet kuchenny z charakterem!  Do kupienia tutaj -> durszlak potwór

cedzak potworek ototo

Oczywiście durszlak potwór nie ogranicza się tylko do odcedzania makaronu Spaghetii. Perfekcyjnie radzi sobie także z kopytkami, pierogami, czy warzywami z zupy, jednak nitki Spaghetti lubi najbardziej.

Tutaj znajdziesz także inne gadżety studia Ototo.

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Poduszka uśmiechnięty pierożek

30+ pomysłów na praktyczny prezent dla mamy

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , , , , , , , .