dlugopis harry potter

Długopis różdżka Harry Potter

Długopis różdżka to pozycja obowiązkowa w piórniku każdego wielbiciela Harrego Pottera. Dzięki niemu szybko wyczarujesz pomocne notatki , nawet jeżeli nie mają one nic wspólnego z magią.

dlugopis harry potter

rozdzka hermiona

Czary mary i notatki gotowe, a oczy wszystkich mugoli skierowały się na magiczny długopis.  Wygląda on niczym czarodziejska różdżka Harrego Pottera. Harry czarował na zajęciach, a ty możesz czarować w zeszycie. Nie musisz wcale uczęszczać na zajęcia z czarnej magii, czy eliksiry, aby móc pochwalić się zaczarowanym długopisem. Wyciągnij różdżkę na wykładzie z ekonomii, albo lekcji biologii w szkole, aby zrobić piorunujące wrażenie na kolegach i nauczycielach. Długopis różdżka to must have w kolekcji każdego potteromaniaka. Dostępna jest także różdżka Hermiony.

Na bycie fanem Harry’ego Pottera nigdy nie jest za późno. Czy masz dziesięć lat, czy sto dwa, nie ma znaczenia, bo długopis czarodziejska różdżka w każdej dłoni prezentuje się równie dobrze. Spróbuj wyciągnąć go na spotkaniu biznesowym, podpisując ważną umowę, a spojrzenia partnerów będą bezcenne.

Posted in biuro, dom and tagged , , , , , , , , , , , , , , .