dmuchana trumna 3

Dmuchany materac w kształcie trumny – gadżet wakacyjny dla millennialsa

Dmuchany flaming już nie robi na nikim wrażenia, za to obok materaca wyglądającego jak trumna, marki Pom Pom Floats , żaden plażowicz nie przejdzie obojętnie. Oczy wszystkich będą zwrócone tylko i wyłącznie na ten oryginalny, morski wehikuł.

Wypoczynek nad wodą nie może obejść się bez dmuchanych gadżetów, które pozwalają dryfować, wygrzewając się na słoneczku. Różowa trumna projektu Andrew Greenbaum’a nadaje się do tego wręcz idealnie. Jeśli znudzi ci się towarzystwo znajomych, albo zmęczą cie krzyki pluskających się dzieci, zamknij wieko, i ciesz się prywatnością.

dmuchana trumna 3

Andrew Greenbaum, znudzony klasycznymi zabawkami basenowymi, postanowił zrobić krok naprzód, i stworzyć gadżet, który będzie czymś zupełnie nowym na rynku dmuchanych materacy. Tak właśnie zrodził się pomysł na kontrowersyjną, różową trumnę, którą od razu pokochali wszyscy millennialsi. Zdjęcia produktu, opublikowane na instagramie, szybko rozeszły się po sieci, a dmuchana trumna zyskała sobie spore grono fanów. Tak powstała strona Pom Pom Floats, na której zamówisz ten gadżet za $99.

Zobacz profil Andrew Greenbaum’a na instagramie.

dmuchana trumna

dmuchana trumna

dmuchana trumna 2

źródło: Andrew Greenbaum

 Sprawdźcie także:

Wyjątkowe gadżety z Aliexpress – część 1

Gadżety w sam raz do męskiej jaskini

Posted in blog, dom and tagged , , , .