drewniana mapa na kapsle polska

Drewniana mapa na kapsle

Mapa na kapsle to świetny gadżet, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale także dumnie eksponuje długo zbieraną kolekcję. Jedni zbierają znaczki, drudzy monety, a jeszcze inni kapsle od piwa, które przecież też powinny być mieć swoje miejsce, bo przecież każdy z nich ma swoją wyjątkową historię.

drewniana mapa na kapsle polska

mapa na kapsle europa

Zbieranie kapsli może być niezłym hobby. Jeśli ze swoim zainteresowaniem wychodzisz dalej niż poza granice własnego miasta, a nawet państwa, to piwna mapa na kapsle powinna ci się spodobać. Jest idealnym miejscem, aby pokazać swoja kolekcję całemu światu, a jak nie światu, to przynajmniej najbliższym znajomym. Wszyscy na pewno będą pod wrażeniem takiej wyjątkowej dekoracji. Jako prawdziwy znawca piwnych kapsli będziesz prezentował swoją kolekcję i opowiadał wszystkie ciekawe historie z nią związane.

To nie tylko kawałek drewna, to przecież wspomnienia z podróży. Mapa Polski, podzielona na województwa, posiada aż 96 otworów na kapsle, natomiast mapa Europy odrobinę mniej, bo 87. Obie są niezłym wyzwaniem dla kolekcjonera. Jak już zapełnisz obie, to pozostaje tylko czekać na wersję z całego Świata.

Jeżeli znasz kogoś, kto od dłuższego czasu zbiera kapsle, to powinieneś sprawić mu właśnie taką piwną mapę. Jego radość na pewno będzie ogromna.

Posted in dekoracja, dom, osobiste, podróż and tagged , , , , , , , , , , , , , .