lyżka do miodu alessi

Elegancka łyżeczka do miodu Acacia od Alessi

Łyżeczka do miodu sygnowana logiem Alessi to projekt Miriam Mirri-specjalistki od gadżetów pełnych miłości. Piękno, urok i funkcjonalność tego produktu sprawiają, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.

lyżka do miodu alessi

Miód to smaczny zamiennik cukru, dlatego warto dodawać go do ciast, kanapek, kawy, czy herbaty. Nakładanie tego złotego nektaru potrzebuje jednak stylowej oprawy. Elegancka łyżeczka Alessi świetnie sprawdzi się w tej roli.

kupisz tutaj button

Heksagonalny kształt przywołujący na myśl plaster miodu w połączeniu z cylindrycznym uchwytem, świetnie sprawdza się jako łyżeczka, która poradzi sobie z miodem o różnej gęstości – nie tylko akacjowym :). Wykonanie z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 (lustrzane wykończenie), lekki charakter projektu i jego niezwykły urok, czynią z prezentowanego tu akcesorium idealny prezent dla miłośników małego co nieco, tym bardziej, że łyżka jest częścią kolekcji Objets-Bijoux – dedykowanej sprawianiu przyjemności innym. Produkty z tej kolekcji pakowane są w eleganckie, czarne pudełka.

(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

Naczynia i akcesoria do domu prosto z Doliny Muminków | by Muurla

Eleganckie akcesoria kuchenne, które świetnie sprawdzą się jako prezent ślubny

Posted in dom, kuchnia, poranna kawa and tagged , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.