akcesoria z muminkami

Naczynia i akcesoria do domu prosto z Doliny Muminków | by Muurla

Muminki opuściły swoją dolinę, i przeniosły się prosto do twojego domu. Wszystko za sprawą fińskiej marki Muurla, będącej autorem uroczej kolekcji naczyń, i akcesoriów z muminkami. Postaci zdobią elementy zastawy, gadżety do gotowania i serwowania posiłków, a całość jest utrzymana w ciekawym retro klimacie.

Wśród emaliowanych naczyń, i akcesoriów kuchennych z muminkami znajdziecie wiele ciekawych propozycji graficznych. Jesteś fanem Bobka, Mamy Muminka, a może Panny Migotki? To bez znaczenia, ponieważ dla każdego bohatera znalazło się miejsce chociaż na jednym gadżecie. W rezultacie każdy każdy fan znajdzie coś dla siebie, oraz swoich przyjaciół.  Serwowane, w tych ciekawych naczyniach, posiłki, czy napoje skupią na sobie spojrzenia, nie tylko za sprawą przepysznej zawartości, ale także pięknej grafiki.
Seria dostępna w polskim sklepie -> Muminkowe Akcesoria

kosze do przechowywania z muminkami

muminki butelka

Styl retro przeżywa obecnie drugą młodość, i znowu króluje na salonach, i blatach kuchennych.  Kolekcja muminkowych naczyń to nie tylko urocza, bajkowa grafika, ale także modny gadżet. Jeśli znasz jakiegoś wielkiego fana muminków i chcesz sprawić mu radość, to ten zestaw będzie idealnym prezentem.

v

muminki naczynia 1

muminki naczynia 4

muminki pojemnik

W ofercie marki Muurla, prócz akcesoriów kuchennych, znajdziecie także muminkowe gadżety dekoracyjne, takie jak  świece, wazony czy kosze do przechowywania.

muminki swieca

muminki wazon

muminki koszźródło: Fabryka Form | Muurla
(Ten post zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to tyle, że gdy klikniecie w link prowadzący do konkretnego sklepu, i dokonacie zakupów, Gadgets Everywhere dostanie skromną prowizję od waszych zakupów.)

25+ prezentów dla ukochanej Babci

25+ uroczych prezentów dla domatorki

Posted in blog, dom, kuchnia and tagged , , , , , .