pudełka stackers-min

Eleganckie pudełka na biżuterię Stackers

Eleganckie pudełko na biżuterię Stackers to zdecydowanie najlepsze miejsce do przechowywania błyskotek. Chronią kolczyki, bransoletki i naszyjniki przed działaniem czynników zewnętrznych, a do tego zdobią toaletkę.

pudełko stackers 1

pudełko stackers 2

Pudełka Stackers dostępne są w najróżniejszych kombinacjach. Zaczynając od wersji z wieloma małymi przegródkami, na wyjątkowo małą, minimalistyczną biżuterię, po takie w rozmiarze supersize, na wielkie, perłowe naszyjniki. Jeżeli kolekcja z czasem się powiększy, wystarczy dokupić jeden moduł z przegeódkami, i miejsce na nowe błyskotki gotowe.

Stylowy pojemnik Stackers to połączenie funkcjonalności i pięknego wyglądu. Właścicielka będzie mogła nie tylko zachować porządek w swoich ulubionych świecidełkach, ale także cieszyć się ładnym gadżetem dekorującym sypialnianą komodę.

Jest także męska wersja pojemników Stackers, z miescem głównie na zegarki. Może ich wielkość nie powala na kolana, ale wykonanie jest równie obłędne. W końcu męska biżuteria nie potrzebuje aż tak dużo miejsca.

Modułowe pojemniki Na biżuterię to doskonały pomysł na prezent dla kobiet, które uwielbiają kolekcjonować biżuterię. Zbliża się Dzień Matki, albo urodziny żony? Organizer Stackers na pewno wywoła uśmiechy na ich twarzach. Kobiety kochają biżuterię, a biżuteria kocha pojemniki Stackers!

kupisz tutaj button

Posted in dom, osobiste and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .