etazerka koziol babel

Etażerka wieża Babell firmy Koziol

etazerka koziol babel

Etażerka wieża Babell to prawdziwa klasyka z katalogu firmy Koziol. Naczynie doskonale wyeksponuje wszystko to, czym zechcemy uraczyć gości przy okazji formalnych i nieformalnych spotkań. Ten oryginalny gadżet do serwowania dostępny jest w szerokiej palecie barw, oraz w kilku rozmiarach.

Stojak na ciasto Babell to praktyczne rozwiązanie, które udźwignie całą masę słodkości, a jednocześnie przyciągnie uwagę zebranych przy stole gości. Piętra wieży to niezależne części, dzięki czemu można dowolnie łączyć elementy. Złożone naczynie stoi stabilnie na blacie, jednak nie należy przenosić go, trzymając jedynie za górny element konstrukcji.

Marka Koziol to produkty codziennego użytku o niecodziennym wyglądzie. Charakteryzuje je funkcjonalność, humor, design i przede wszystkim osobowość, dzięki której każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Ciekawe akcesoria do domu i ogrodu, oryginalne gadżety osobiste i niebanalne dekoracje, które zawsze dostepne są w ogromnej gamie kolorystycznej.

kupisz tutaj button

Posted in dom, kuchnia, przechowywanie and tagged , , , , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.