forma do ciasta mini króliki nordic ware

Forma do ciasta mini zające Nordic Ware

forma do ciasta mini króliki nordic ware

Forma do minia zająców Baby Bunny marki Nordic Ware to super gadżet kuchenny, który pozwoli wyczarować deser w wielkanocnym stylu.

Zamiast klasycznych babeczek w tym roku wyczaruj babeczkowe zające i zaserwuj je rodzinie podczas świątecznego śniadania. Ze względu na niewielkie rozmiary, takiego słodkiego zająca można wrzucić do dorzucić koszyczka. Do kupienia tutaj -> forma zajączki.

forma do ciasta mini zajace

Forma do zajączków to tylko jedna z wielu ciekawych propozycji marki Nordic Ware. Oferuje ona także inne, przepiękne formy do ciast, oraz niespotykane akcesoria kuchenne do smażenia placków, naleśników czy pączków. W ofercie Nordic Ware znajdziecie formę w kształcie plastra miodu, czy bożonarodzeniową formę coinkę. Nie zabrakło też propozycji na Halloween. Wyobraźnia projektantów nie zna granic, a dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się pięknie przygotowanymi wypiekami. Apetyczne kształty form i dobra jakość wykonania sprawiają, że produkty amerykańskiej firmy Nordic Ware kocha cały świat. Są one super pomysłem na prezent dla początkującego cukiernika, lub perfekcyjnej pani domu.

Tutaj znajdziecie także inne, ciekawe gadżety, które ułatwią pieczenie.

kupisz tutaj button

Sprawdźcie także:

Filiżanka do espresso Star Wars Stormtrooper

Zaparzaczka do herbaty tukan

Posted in dom, kuchnia and tagged , , , , , , , .