gasnica kuchenna kaczka

Gaśnica kuchenna Phoenix marki Jalo

Gaśnica kuchenna Phoenix marki Jalo nie tylko ładnie wygląda, ale także zapewnia bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia pożarowego. Kształtem przypomina ptaka z szerokim dziobem, a w środku kryje biodegradowalny, i łatwy w czyszczeniu środek gaśniczy.

Klasyczne gaśnice nie grzeszą wyglądem, i raczej ciężko trzymać je na widoku, jednak gaśnica Phoenix to całkiem inna bajka. Jej oryginalny design, i niewielkie gabaryty sprawiają, że wszędzie będzie wyglądać dobrze. Najlepiej postawić ją w kuchni, niedaleko kuchenki, lub w okolicy kominka. W końcu to są właśnie główne źródła pożarów w domu, a lepiej dmuchać na zimne, prawda?

Gaśnica jest bardzo prosta w użyciu, nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, ani umiejętności. Działa jak każdy inny aerozol. Można przy jej pomocy ugasić palący się olej, drewno, plastik, tworzywa sztuczne, czy gumę. Bezpieczna dla wszystkich urządzeń elektrycznych. Projektant, który stoi za tym niezwykle funkcjonalnym gadżetem to Oiva Toikka. Brawo! Do kupienia tutaj.

gasnica kuchenna kaczka

gasnica kuchenna kaczka 2

Posted in dom, grill, kuchnia and tagged , , , , , , , , .