karafka diament

Karafka diament

Karafka diament to praktyczny i dekoracyjny gadżet, który stanie się główną atrakcją salonu. Wino w diamencie to przecież niecodzienny widok. Jego piękny kształt sprawi, że koleżanki będą dużo częściej wpadać na lampkę wina, i na ploteczki oczywiście. Diament to przecież najlepszy przyjaciel kobiety, a taki z winem w środku, to prawdziwy unikat.

karafka diament

Każdy chciałby mieć chociaż jeden diament, ale nie od razu Rzym zbudowano. Trzeba dać sobie trochę czasu, i zacząć od czegoś bardziej przystępnego, chociaż  równie efektownego. Portfel na tym nie ucierpi za mocno, a efekt uśmiechu na twarzy znajomych gwarantowany. Oto karafka w kształcie diamentu, która jest piękną dekoracją mieszkania.

Wszystkie panie są nią oczarowane, szczególnie jeżeli karafka jest wypełniona po same brzegi. Nawet najtańsze wino smakuje bardziej wytwornie, jeśli nalejesz je do kieliszka z „diamentowej” karafki. Kobieta widzi diament,prawdziwy, czy tez nie, i jej kubki smakowe zaczynają pracować inaczej, a świat staje się piękniejszy.

Karafka diament to naczynie nie tylko do wina, bo można nalać do niej także inne trunki. Brandy czy Whisky również zrobią niemałe wrażenie, gdy podasz je w szklanym diamencie. Piękny prezent dla wielbicieli eleganckich gadżetów barowych.

Tutaj znajdziecie inne gadżety barowe.

Posted in bar, dom and tagged , , , , , , , , , , .